Resize and Share Pro

Sosyal Medya Programları
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.52 TL
  • Boyut 211 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Bruce Lowe
Çocuğunuzun paylaşım konusunda başarılı olmasını istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Çocukların eğitimi ve gelişimi için üretilen bu eğlence dolu oyun onların istediği tüm özelliklere sahip. Bu oyun çocukları okula hazırlayacak. Onların da sosyal medyadan faydalanmasını sağlamak için bu program tam da size göre. Çocuğunuz çektiğiniz fotoğrafları paylaşmayı ve sosyal medyadan faydalanmayı öğrenecek olan çocuklar bu oyunda çok eğlenceli zaman da geçirecek. Pek çok yönden çocukların gelişimine yardımcı olan bu program sizin için son derece faydalı olacak.

Çocuk gelişim uzmanları tarafından desteklenen bu oyun anne ve babaların da içini rahatlatacak özelliklere sahip. Çocukların hiç sıkılmadan paylaşım olayını öğrenmesini istiyorsanız siz de bu mükemmel programı mutlaka deneyin. Sosyal medyanın son derece geliştiği günümüzde çocukların da sosyal medyada yer almasını sağlamak için üretilmiş olan bu program paylaşım yapılmasını kolaylaştırdığı gibi çocukların internette güvenli bir biçimde gezinmesine de olanak sağlamaktadır. Siz de bilinçli ebeveynler olarak bu konuda çocuğunuz için önlem almak istiyorsanız bu programa mutlaka sahip olmalısınız.

Çocuğunuzun internette nerelerde gezindiğinden haberdar olmak ve paylaşım konusunda kendinizi son derece rahatlatmak istiyorsanız bu programa sahip olmalısınız. Bu sizin için son derece kolay olacak. Tek yapmanız gereken hemen indir butonuna basmak. 

Resize and Share Pro indir